התכנית מיועדת לבנות ולבני 50-67 השואפים לחזור למעגל העבודה כשכירים או כעצמאיים בנוסף, למועסקים זה מכבר אשר המעוניינים לממש את הפוטנציאל התעסוקתי שלהם ולהתקדם בעבודתם הנוכחית או במציאת עבודה אחרת שתתאים לכישוריהם.

המפגשים בתכנית נערכים במרכזי הזדמנות הפועלים בתשתיות עירוניות קיימות, תעסוקתיות או אחרות ונותנים מענה למאות משתתפות חדשות בשנה, באמצעות ליווי תעסוקתי אישי לצד סדנאות קבוצתיות, עד להשתלבות חזרה במעגל התעסוקה או קידום לתעסוקה איכותית בהתאם לכישוריך.

התכנית מקיימת שותפות עם מעסיקים ופועלת להגברת המודעות לתעסוקה רב גילית ויתרונותיה, הגברת שילוב האוכלוסייה המבוגרת בתעסוקה איכותית, הבנת התפיסות והחסמים של הארגוניים בקליטת עובדים מבוגרים ובניית תכניות התערבות והכשרה, שיאפשרו צמצום חסמים אלה.

הכשרות/הסבה מקצועית:

ליווי ייעוץ קריירה אישי: ייעוץ הניתן על ידי יועציי קריירה מנוסים.

סדנאות והכשרות קבוצתיות: הכוון תעסוקתי, סדנאות פייסבוק ולינקדין למחפשי עבודה, סדנאות חזרה לעבודה, כלים לחיפוש עבודה אפקטיבי, הכנה לראיון, מפגשי מינגלינג, אנגלית ועברית תעסוקתית, יישומי מחשב לכלל הרמות ועוד.

הכשרות/הסבה מקצועית: התכנית מעניקה שוברים להכשרה מקצועית ומקיימת הכשרות מרוכזות בשיתוף עם מעסיקים, אשר קולטים את המשתתפות לתעסוקה בסופה של ההכשרה.

יזמות והעסקה עצמית: התכנית מפעילה הכשרות לפרילנסרים והכשרות מקצועיות בתחומי עיסוק עצמאיים.

רוצה שיצרו איתך קשר, לקבלת מידע נוסף?  יש למלא את הטופס:

מצב משפחתי
מצב משפחתי (חובה) שדה חובה
סטטוס עבודה
סטטוס עבודה (חובה) שדה חובה
מדוע פנית למרכז
מדוע פנית למרכז (חובה) שדה חובה
אני רוצה להירשם ל-
אני רוצה להירשם ל- (חובה) שדה חובה