פרסומת

דלג לתוכן העמוד

נציג שרות

הגדרת התפקיד: מענה טלפוני ללקוחות החברה – השכרה/ aftersale וליסינג.
מדובר על מענה של כ- 120 שיחות ביום לנציג. שיחות נכנסות ויוצאות. תיאומים של טיפולים טסטים שיגרתיים וטיפול בתקלות משביתות. 
משרה במשמרות 07:00-24:00, השכר שעתי ועומד על 30 לשעה וכמובן שעם תגמול גבוה יותר תמורת משמרות ערב / שבת!!!
תשלום על משמרות ערב ושבת על פי הקבוע בחוק. ישנו תמריץ על מדדי שירות (כמות שיחות נענות, תפוקת עבודה, האזנות לשיחות ) ובנוסף תמריץ על הגעה ל- 80% מהמשמרות (ללא התחשבות בחופש מראש או מחלה).
העבודה בלוד

דרישות:

שפה אנגלית ברמה טובה, מועמד/ת שירותי/ת, אחראי/ת, עם אנגלית ברמה טובה. מועמד/ת שרוצים להשתלב בסביבה ממוחשבת שכולל מענה שוטף לטלפונים. סבלני, אדיב, נעים וחייכני.

קיימות אופציות קידום.

הגשת מועמדות למשרה זו:

פרטים אישיים

רחוב, מספר, עיר

האם עליך להיות בבידוד? * שדה חובה

האם קיבלת שירות בעבר במרכז הזדמנות -רחובות? * שדה חובה

מרכז הזדמנות נמצא בבית לרום, הרצל 167

האם קיבלת לאחרונה או בעבר שירות באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות?

שאלה זו אינה חובה!

מצב תעסוקתי נכון להיום

מצב תעסוקתי * שדה חובה

אחוזי משרה במקום עבודה נוכחי או אחרון

הגנת הפרטיות 

מרכז הזדמנות רחובות - הינו שירות עירוני ללא מטרות רווח, המקפיד הקפדה מלאה על חוקי הגנת הפרטיות. כחלק מחוקים אלו - עליך לתת את הסכמתך לשמירת פרטייך במאגר המידע של המרכז.  

הצהרה: המידע הכלול בטופס זה או שיימסר בעתיד על ידי בהקשר לניהול, קידום וטיפול השתתפותי בתכניות בתחום התעסוקה ותחומים משלימים נוספים וכיוצא באלה , נמסר בהסכמתי וברצוני המלאים ויישמר במאגרי המידע של מרכז התעסוקה (מנוהל על ידי תבת-ג'וינט ישראל או גורם מקצועי אחר מטעמה).ידוע לי כי המידע ישמש לצורך ניהול, תפעול וטיפול בכל ענייני השתתפותי בתכניות לקידום תעסוקתי  ו/או שירותים נלווים אחרים וכן לצורך עיבודים סטטיסטיים, פילוח מידע ואחרים.  ידוע לי כי באפשרותי לבקש, לקבל ולתקן את המידע אודותיי, הנמצא במחשבי תבת-ג'וינט ישראל.

הצהרת הפרטיות * שדה חובה

אחרי שליחת קורות החיים על ידך למשרה מבוקשת, נעשה מאמץ ליצור איתך קשר בהקדם האפשרי. בשיחה נבקש ממך פרטים נוספים הנדרשים כדי לתת מענה מקצועי וראוי.

שתף את העמוד:

הדפס עמוד שתף ב-Whatsapp